A A Lettergrootte
  • headerfoto-pillen

Wisselingen in de directie van de VSOP

28-01-2026

Wisselingen in de directie van de VSOP

  • Afscheid waarnemend directeur
    Allereerst danken wij Silvia van Breukelen voor het waarnemen van het directeurschap in het turbulente jaar 2025 en voor haar grote inzet voor de VSOP gedurende bijna 20 jaar. Silvia gaat met (pre)pensioen, maar blijft aan de VSOP verbonden voor een aantal taken.
  • In januari 2026 heeft Mariette Driessens waargenomen als directeur. Per 1 februari start zij als teammanager. Ook haar danken wij voor haar inzet en wij kijken uit naar een prettige samenwerking binnen het management van de VSOP.
  • Nieuwe interim (verander)-directeur
    De VSOP verwelkomt Anne Loeke van Erven als interim (verander)-directeur. Anne Loeke werkt de komende periode aan de doorstart van de VSOP. Haar focus ligt op het versterken van de bedrijfsvoering, het aanbrengen van structuur en continuïteit en het verder ontwikkelen van de organisatie in bredere strategische zin. Met haar ervaring in verandertrajecten en interim-management draagt zij bij aan een toekomstbestendige VSOP, waarin het patiëntenperspectief centraal staat.

>>Wisselingen in de directie van de VSOP

Print